Kurumsal

 Alternatif tıbbın değer kazandığı günümüzde artık kişisel bakımda da alternatif ürünlere talep artmaktadır. Vücut yapısına zarar vermeyen veya yan etkisi minimum düzeyde olan ve insanların daha doğal yollarla bakım yapmasını sağlayan yeni ürünler daha çok tercih edilmektedir. Buna bağlı olarak öncelikle saç bakımında insanlar yeni arayışlar içine girmiştir. Kozmetik sektörü de bu talep ve arayış karşısında kimyasal ürünlerin yanı sıra bitkisel ürünlerin ağırlıkta olduğu yeni formüller geliştirmektedirler. PROSENİN de kozmetik sektöründeki bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak argan yağı, keratin, B5 vitamini, soya, buğday ve mısır proteini gibi doğal ürünlerle desteklediği bitkisel saç bakım ürünlerini hizmete sunmuştur. PROSENİN, özel bitkisel ürünlerle sağlıklı hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

Misyon

Doğal, bitkisel ürünlerle desteklenen kozmetik ürünleriyle insanlara en sağlıklı kozmetik ürünlerini sunmak. Doğal kozmetik ürünleriyle insanların memnuniyetini sağlamak.

Vizyon

PROSENİN markasıyla bitkisel saç bakım ürünlerinin aynı anda akla gelmesini sağlamak. Markalaşma sürecini başarıyla ilerleterek, ülke genelinde jenerik marka haline gelmek. Böylece daha geniş bir alanda ve etkin bir şekilde doğal bakım ürünlerini hizmete sunmak, insanların doğal ürünlerle kişisel bakımlarını yapmalarını sağlamak.


TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI
0 850 888 0268
TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI